Armutlu Minübüsçüler Otobüsçüler Ve Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi otobüs işletmeciliğini sadece bir taşımacılık değil aynı zamanda satış hizmetleri, kalkış noktaları ve varış hizmetlerini sizlere özenle sunmaktadır. Kaliteli olan hizmet planlaması ,güvenlik ve vazgeçilmez ilkelerimiz müşteri beklentilerinin önünde durmaktadır. Bu nedenle bizler Güney Marmara karayolu yolcu taşımacılığını tanımlayan, bir kooperatif olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Çağdaş ve toplumsal görev bilincine sahip çalışanlarımız takım felsefesini benimseyip profesyonelce çalışarak modern,güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmak için yürüttüğümüz çalışmalarımızın neticesinde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Armutlu Minübüsçüler Otobüsçüler Ve Küçük Otobüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi olarak bizler siz değerli müşterilerimizin kendilerini güvenli bir yolculuğa hazırlamaları için gereken ortamı oluşturmakla yükümlüyüz. Sorumluluklarımızın farkındayız. Bu sorumlulukların getirmiş olduğu yükümlülüklerimizi yerine getirdiğimizden emin olabilirsiniz.

Güney marmarada ve bölgemizde rakipsiz olabilmek için her geçen gün hizmetlerimize bir yenisi eklemeyi ve bu var olan hizmetlerimizi hergeçen gün daha da geliştirmeyi ana görevlerimizden birisi olarak görmekteyiz,sadece görmekle kalmayıp bunun için sıkı çalışmalar yürütüyoruz.

Siz değerli yolcularımızın can güvenliği ve huzuru herşeyden önce gelmektedir. Bu bağlamda taşıma yaptığımız her aracımız günümüz teknoloisine uygundur. Araçlarımızın tamamı sigortalıdır.